strony tematyczne :  Etyka w polityce :  Etyka stosowana i zawodowa :  Etyka :  powrót

Terroryzm

• JustWarTheory.Com: Terrorism. Część strony „Just War Theory.Com” poÅ›wiÄ™cona zagadnieniu terroryzmu. Zawiera linki do artykułów i innych prac naukowych poruszajÄ…cych problem zwiÄ…zku terroryzmu z etykÄ…, prawem, itd. Na tej stronie można znaleźć recenzje książek poÅ›wiÄ™conych terroryzmowi.

• Avalon Project: Terrorism. Część strony Avalon Project zawierajÄ…ca dokumenty dotyczÄ…ce terroryzmu.

• The Federation of American Scientists: Terrorism. Strona poÅ›wiÄ™cona zagadnieniu terroryzmu. Zawiera różnego rodzaju dokumenty, wystÄ…pienia i raporty.

• FindLaw: Terrorism. Część serwisu FindLaw.Com zawierajÄ…ca zbiór cywilnych i kryminalnych spraw zwiÄ…zanych z terroryzmem.

• Terrorism Research Center. Strona instytucji zajmujÄ…cej siÄ™ badaniem zjawiska terroryzmu.

• Philosophers speak out about war, terrorism and peace. Strona Uniwersytetu San Diego poÅ›wiÄ™cona wojnie sprawiedliwej, terroryzmowi

• Terrorism – hasÅ‚o ze Stanford Encyclopedia of Philosophy autorstwa Igora Primoratza, jednego z bardziej znanych myÅ›licieli zajmujÄ…cych siÄ™ tÄ… problematykÄ….

• Terrorism – hasÅ‚o z Wikipedii w jÄ™zyku angielskim