PrzeglÄ…d stron krajowych :  Psychologia reklamy, biznesu i mediów :  Etyka w psychologii :  Etyka stosowana i zawodowa :  Etyka :  powrót

Instytucje, organizacje i blogi

Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji – "DziaÅ‚alność Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji opiera siÄ™ na realizacji zadaÅ„ w ramach piÄ™ciu grup tematycznych: 1. „TOÅ»SAMOŚĆ” – Budowanie wÅ‚asnej tożsamoÅ›ci zawodowej psychologów pracy i organizacji jako specyficznej grupy zawodowej, identyfikacja wÅ‚asnych osiÄ…gnięć w obrÄ™bie psychologii pracy i organizacji i jej specyfiki oraz odrÄ™bnoÅ›ci zawodowej. 2. „TRANSFER” – DziaÅ‚anie na rzecz transferu najnowszych osiÄ…gnięć psychologii pracy i organizacji i zarzÄ…dzania do gospodarki. 3. „ETYKA” – Wspieranie aktywnoÅ›ci i samodzielnoÅ›ci oraz etyki psychologii pracy i organizacji wÅ›ród studentów i osób aktywnych zawodowo. 4. „INTEGRACJA” – Integrowanie Å›rodowiska i wymiana informacji wÅ›ród psychologów, menedżerów oraz innych specjalistów reprezentujÄ…cych zarówno dziaÅ‚alność gospodarczÄ… jak i naukÄ™. 5. „POPULARYZACJA” – Popularyzacja zastosowaÅ„ psychologii pracy i organizacji w praktyce spoÅ‚ecznej, a w szczególnoÅ›ci w zarzÄ…dzaniu organizacjami."

Psychologia biznesu – portal internetowy – "MisjÄ… portalu jest popularyzowanie profesjonalnej wiedzy psychologicznej i wskazywanie metod jej zastosowania w codziennej praktyce biznesowej. Staramy siÄ™ jÄ… realizować poprzez wdrażanie w życie idei poszukiwania inspiracji i narzÄ™dzi w wiedzy naukowej."