Instrukcja
Działy główne

Ontologia i metafizyka :  powrót

Książki
  Ajdukiewicz K. - Zagadnienia i kierunki filozofii. Teoria poznania i metafizyka Wydawnictwo Antyk , KÄ™ty 2003 - ( P.W., )
  Conee E., Sider Th. - Riddles of Existence. A Guided Tour of Metaphysics Oxford University Press, Oxford 2005 - ( P.W., )
  Czeżowski T. - O metafizyce, jej kierunkach i zagadnieniach Wydawnictwo Antyk , KÄ™ty 2004
  Disse J. - Metafizyka od Platona do Hegla tÅ‚um. A. WÄ™grzecki i L. Kusak Wydawnictwo WAM, Kraków 2005 - ( P.W., )
  Garrett B. - What is This Thing Called Metaphysics? Routledge , London 2006 - ( P.W., )
  HempoliÅ„ski M. - Filozofia współczesna. Wprowadzenie do zagadnieÅ„ i kierunków PWN , Warszawa 1989 - ( P.W., )
  Jubien M. - Contemporary Metaphysics Blackwell Publishing , Oxford 1997 - ( P.W., )
  KamiÅ„ski S. - Filozofia i metoda TN KUL , Lublin 1993 - ( P.W., )
  KrÄ…piec M. - Metafizyka, Redakcja Wydawnictw KUL , Lublin 1985 - ( P.W., J.Py., )
  Loux M.J. - Metaphysics. A Contemporary Introduction Routledge , New York (wyd. 2.) 1998 (wyd. 3.) 2006 - ( P.W., )
  Lowe E.J. - A Survey of Metaphysics Oxford University Press , Oxford 2002 - ( P.W., )
  Macdonald C. - Varieties of Things. Foundations of Comtemporary Metaphysics Blackwell Publishing , Oxford 2005 - ( P.W., )
  StÄ™pieÅ„ A. - WstÄ™p do filozofii TN KUL , Lublin 2007 - ( P.W., )
  Stróżowski W. - Ontologia Aureus, Kraków 2006
  Van Inwagen P. - Metaphysics Westview Press Boulder , (wyd. 2.) 1993 (wyd. 3.) 2008 - ( P.W., )