Filozofia religii :  powrót

Czasopisma

• Ars Disputandi – internetowe czasopismo poÅ›wiecone w caÅ‚oÅ›ci filozofii religii, bÄ™dÄ…ce pod opiekÄ… Uniwersytetu w Utrechcie. (w radzie redakcyjnej zasiadajÄ… m.in. David Basinger czy Charles Taliaferro)

• International Journal for Philosophy of Religion - Wydawane przez Springera renomowane czasopismo poÅ›wiÄ™cone filozofii religii.

• Sophia - miÄ™dzynarodowe czasopismo poÅ›wiÄ™cone filozofii religii, metafizyce i etyce

• Religious Studies - Renomowane czasopismo (kwartalnik) poÅ›wiÄ™cone filozofii religii wydawane w Cambridge.

• Faith and Philosophy - Wydawany przez Society of Christian Philosophers kwartalnik poÅ›wiecony filozofii religii.

• Philosophia Christi - Półrocznik wydawany przez  Evangelical Philosophical Society

• American Catholic Philosophical Quarterly  -  czasopismo wydawane przez American Catholic Philosophical Association.