Przegl─ůd stron krajowych :  Dydaktyka psychologii, psychoedukacja, psychologia szkolna :  Etyka w psychologii :  Etyka stosowana i zawodowa :  Etyka :  powr├│t

Instytucje, organizacje i blogi

Psycholog Szkolny Online – "Psycholog Szkolny Online powsta┼é z my┼Ťl─ů o praktykach i m┼éodych psychologach rozpoczynaj─ůcych prac─Ö, w szkole i innych instytucjach pomagaj─ůcych dzieciom, m┼éodzie┼╝y i rodzin─ů. Nasz─ů ide─ů jest by nasz serwis sta┼é si─Ö warto┼Ťciowym ┼║r├│d┼éem wymiany do┼Ťwiadcze┼ä mi─Ödzy praktykami. Poniewa┼╝ jako m┼éode adeptki psychologii rozpoczynaj─ůc prac─Ö w charakterze szkolnego psychologa, nie mia┼éy┼Ťmy poj─Öcia, na czym ta praca polega i z jakimi regulacjami prawnymi si─Ö wi─ů┼╝e. Mimo, ┼╝e zaw├│d psychologa szkolnego funkcjonuje ju┼╝ od 2000 roku, doczeka┼é si─Ö dopiero jednej publikacji, na szcz─Ö┼Ťcie dobrze opisuj─ůcej specyfik─Ö tej pracy. Jednak nadal brakuje form wsparcia dla szkolnych psycholog├│w, nie wspominaj─ůc ju┼╝ o mo┼╝liwo┼Ťci superwizji. Dlatego te┼╝ zale┼╝ny nam na tym by nasz serwis m├│g┼é sta─ç si─Ö substytutem takiej wzajemnej pomocy i miejscem wymiany cennych do┼Ťwiadcze┼ä."