Nietzsche

czasopisma
  • Journal of Nietzsche Studies – czasopismo Brytyjskiego Towarzystwa NietzscheaÅ„skiego (Friedrich Nietzsche Society of Great Britain), wydawane od 1991 r. przez Penn State University Press; peÅ‚ne teksty zamieszczanych w nim artykułów sÄ… jednak dostÄ™pne wyÅ‚Ä…cznie dla indywidualnych i intytucjonalnych subskrybentów.

• New Nietzsche Studies – czasopismo w jÄ™zyku angielskim, wydawane od 1996 r. (obecnie co roku) na Fordham University w Stanach Zjednoczonych. Zamieszcza prace autorów europejskich i amerykaÅ„skich. Jego wersja elektroniczna zawiera jednak tylko spisy treÅ›ci.

• Nietzsche-Studien – rocznik wydawany od 1972 r. Od kilku lat dostÄ™pny również w wersji elektronicznej dla zarejestrowanych abonentów.