Augustyn św.

hasła z encyklopedii
  • Augustine HasÅ‚o poÅ›wiÄ™cone Augustynowi pochodzÄ…ce z Internet Encyclopedia of Philosophy.

• Saint Augustine HasÅ‚o poÅ›wiÄ™cone Augustynowi pochodzÄ…ce ze Stanford Encyclopedia of Philosophy.

• EpistemeLinks: Encyclopedia entries for Augustine of Hippo Fragment strony EpistemeLinks zawierajÄ…cy linki do kilku haseÅ‚ encyklopedycznych dotyczÄ…cych Augustyna.

• Augustine: Research Materials Fragment strony internetowej Augustine of Hippo. Można tutaj znaleźć artykuÅ‚y oraz innego rodzaju teksty poÅ›wiÄ™cone myÅ›li Augustyna. Na szczególnÄ… uwagÄ™ zasÅ‚uguje komentarz O’Donnella do Å‚aciÅ„skiego tekstu WyznaÅ„.

• Augustine Strona Geralda Schlabacha, na której udostÄ™pnia on kilka artykułów poÅ›wiÄ™conych poglÄ…dom Augustyna.

• Augustiniana Fragment strony internetowej Villanova University. W dziale St. Augustine Lecture Series można znaleźć teksty kilku wykÅ‚adów poÅ›wiÄ™conych różnych aspektom myÅ›li Augustyna.

• Memory and Mind ArtykuÅ‚ Memory and Mind: An Introduction to Augustine’s Epistemology autorstwa Sheri Katz.

• Augustine, Saint (354-430) Fragment strony Christian Classics Ethernal Library. W dziale Works about St. Augustne można znaleźć kilka haseÅ‚ encyklopedycznych poÅ›wiÄ™conych Augustynowi.

• St. Augustine of Hippo Strona, której autorem jest Jack Pejza. Można tutaj znaleźć miÄ™dzy innymi bardzo bogatÄ… kolekcjÄ™ linków do stron zawierajÄ…cych biografie i artykuÅ‚y poÅ›wiÄ™cone Augustynowi.